доклады храм сосейдон

Пиер Вимон, с над 30 години кариера в Ке дЂЂЂОрсе (френското външно министерство) и Дейвид ОЂЂЂСъливан, досегашен шеф на генералната дирекция по търговията в Европейската комисия, станаха съответно изпълнителен генерален

Французин и ирландец заеха в понеделник двата най-висши административни поста в Европейската служба за външно действие (ЕСДВ).

Паника е обхванала шведския град Малмьо. От една седмица всяка вечер някой стреля по имигранти. Вече са извършени над 20 нападения и по чудо няма загинали.

Въпреки че изоставаше в резултата шампионът "Литекс" победи лидера в А група "Левски" с 2:1 в нервен мач в Ловеч. Двата отбора завършиха двубоя с по 10 души заради сбиване в 34-ата минута. С този успех тимът на Любослав Пенев се изравни със сините на върха в класирането.Гара Дембеле откри резултата за столичани в 11-ата минута. Христо Янев изравни от свободен удар в 29-ата минута, а Светослав Тодоров вкара победното попадение за домакините в 88-ата минута.Старши...

Единият от крадците е бил въоръжен с пистолет. На мястото на инцидента е дошла полиция, която провежда разследване.

Има ранени и големи материални щети

Bашата любима рецепта може да спечели 50 лева. Снимайте как приготвяте предпочитаната си манджа и ставате част от рубриката ГАСТРОГУРУ. Един от вас - известен или неизвестен, но задължително добър кулинар, ще готви пред читателите. Изпращайте рецептите си на адрес gdelchev@24chasa.bg. За въпроси - тел. 942 25 33.ПРОДУКТИ1,5 кг ...

Президентът Росен Плевнелиев е най-харесваният български политик с положителен рейтинг от 51,7%. След него се нарежда и премиерът Бойко Борисов с положителен рейтинг от близо 39,6 процента. В рамките на месец одобрението към министър-председателя е спаднало с 10%. Неодобрението към Борисов е 38,6 процента. Лидерът на БСП Сергей Станишев получава од